Про компанію

Про компанію

Компанія NaMomente на ринку фінансових послуг з 2015 року. У перший рік роботи компанія побудувала мережу з 7 відділень обміну валют в місті Дніпро і зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер.

У фінансовому секторі найбільш важлива репутація. Принципи роботи нашої компанії ґрунтуються на безпеці і конфіденційності клієнтів. Дані наших клієнтів ніколи не будуть передані третім особам в жодному разі. Ми високо цінуємо ділову репутацію наших клієнтів і гарантуємо виконання взятих фінансових зобов'язань.

Починаючи з весни 2019 року компанія взяла курс на масштабування, підібрала команду професіоналів, яка постійно розвивається, вдосконалюється і відкриває нові напрямки. Ключові співробітники зробили величезний внесок в аудит, контроль та оптимізацію бізнес-процесів, розширення послуг, що надаються і поліпшення клієнтського сервісу.

За рік продуктивної роботи компанія стала великою мережею відділень обміну валют в місті Дніпро, і зараз налічує 19 відділень (готуються до відкриття ще 3 відділення).

Компанія зареєструвала торгову марку NaMomente, зайнялася активним просуванням фінансових послуг і корпоративного бренду. У планах компанії відкриття представництв і мережі відділень обміну валют по Україні.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого постійного партнера або клієнта!

НаМоменте піклується про своїх клієнтів

Надати інноваційну модель роботи з електронною валютою, надати нашим клієнтам максимально зручні і комфортні рішення по фінансовій незалежності. Убезпечити конфіденційні дані клієнтів, спростити поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram
Про компанію
12500 +
переказів на рік проходить через наш сервіс
5000 +
клієнтів вже скористалися нашими послугами
50 +
співробітників працюють в штаті компанії
19
відділень в місті Дніпро