Про компанію купить в Украине
Про компанію купить в Украине Про компанію купить в Украине Про компанію купить в Украине

Про компанію

NAMOMENTE
Про компанію купить в Украине Про компанію купить в Украине
Про компанію купить в Украине

Про компанію

Компанія NaMomente на ринку фінансових послуг з 2015 року, у перший рік роботи компанія побудувала мережу з 7 відділень обміну валют у місті Дніпро та зарекомендувала себе як надійний фінансовий партнер.
У фінансовому секторі найважливіше - репутація. Принципи роботи нашої компанії ґрунтуються на безпеці та конфіденційності клієнтів. Дані наших клієнтів ніколи не будуть передані третім особам ні в якому разі. Ми високо цінуємо ділову репутацію наших клієнтів та гарантуємо виконання взятих фінансових зобов`язань.
Починаючи з весни 2019 року компанія взяла курс на масштабування, підібрала команду професіоналів, яка постійно розвивається, вдосконалюється та відкриває нові напрямки. Ключові співробітники зробили величезний внесок в аудит, контроль та оптимізацію бізнес-процесів, розширення послуг та покращення клієнтського сервісу.
За рік продуктивної роботи компанія стала великою мережею відділень обміну валют у місті Дніпро, та зараз налічує 19 відділень (готуються до відкриття ще 3 відділення).
Компанія зареєструвала торгову марку NaMomente, зайнялася активним просуванням фінансових послуг та корпоративний бренд. У планах компанії відкриття представництв та мережі відділень обміну валют Україною.
Будемо раді бачити Вас як нашого постійного партнера чи клієнта!

НаМоменті дбає про своїх клієнтів

Надати інноваційну модель роботи з електронною валютою, надати нашим клієнтам максимально зручні та комфортні рішення щодо фінансової незалежності. Убезпечити конфіденційні дані клієнтів, спростити поповнення, зняття, оплати та перекази коштів у будь-якій точці світу та за мінімальними комісіями.

Про компанію купить в Украине

Про нас у цифрах

Переказів на рік
12500 +
Щасливих Клієнтів
5000 +
Співробітників у штаті
50 +
Відділень у Дніпрі
28