Валютно-обмінні операції

В м. Дніпро працює велика мережа з 19 відділень NaMomente, де можна обміняти валюту.
Обмін валют

Курс валют та графік роботи відділень уточнюйте за телефонами:
+38 (067) 544 40 40
+38 (067) 522 40 40
+38 (093) 522 40 40
(Замовлення від 1000 у.о.)

load

Порядок роботи обмінника

Крок 1
Крок 1

Безкоштовна консультація про правила проведення обміну валют.

Крок 2
Крок 2

Перевірка купюр на справжність і перерахунок.

Крок 3
Крок 3

Обмін грошових коштів за діючим курсом.

Обмін валют

Хочете отримати якісний сервіс обслуговування та професійну консультацію з обміну валют, зверніться за допомогою до нас. Ми завжди стежимо за поточним фінансовим станом економічного ринку України і готові запропонувати клієнтам вигідні низькі ставки, які працюють на користь кожного нашого клієнта. Всі готівкові операції ми здійснюємо на підставі вимог регулятора в особі Національного Банку України.

Безпека роботи забезпечується високим технічним оснащенням відділень, де є система відеоспостереження, працюють сучасні рахункові машинки і детектори валют, призначені для перевірки автентичності купюр. Ми здійснюємо обмін наступних валют - долари, євро, рублі, турецькі ліри, швейцарські франки, нові ізраїльські шекелі, канадські долари, польські злоті, чеські крони, грузинські ларі, фунти.

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Які грошові одиниці можна обміняти?

Для обміну валюти приймаємо 11 видів національних грошових одиниць світу: долари США, євро, рублі, турецькі ліри, швейцарські франки, нові ізраїльські шекелі, канадські долари, польські злоті, чеські крони, грузинські ларі, фунти.

Заявку на велику суму можна залишити в нашому Telegram - каналі або зателефонувавши по телефону.

Який курс в обміннику?

Курсові значення змінюються в залежності від курсу НБУ і ситуації на ринку. Відомості оновлюються оперативно, інформація про поточний курс валют відображається на табло. За проведення операції не стягується комісія. Для оптових клієнтів на суму більше $1000, передбачені спеціальні умови обміну за більш вигідним курсом.

У вас безпечно обмінювати?

Безпека гарантується кожному користувачеві. Перевірка валют проводиться на всі види захисту. Конфіденційність забезпечується кожному клієнтові обмінника. Ми не вимагаємо від клієнтів надавати паспортні або інші відомості. Якщо Ви хочете купити валюту - можете бути впевнені, що всі купюри будуть справжніми.

Яку суму можна обміняти?

Якщо Ви оптовий покупець, тоді рекомендуємо попередньо зв'язатися з менеджером компанії і уточнити відомості про наявність необхідної суми валюти в обраному відділенні. Резервування іноземної валюти на суму понад $1000 здійснюється після попереднього погодження з клієнтом.