Компанія NaMomente пропонує клієнтам спектр послуг, пов'язаний з обміном валют і криптовалют, переведенням грошових коштів по Україні та світові, оплати банківських рахунків в Китаї. Скориставшись нашими послугами, ви отримуєте гарантії швидких і безпечних операцій з грошовими коштами та криптовалютою.

  1. Обмін валют. Оперативний обмін валют в Дніпрі. Доступний обмін по 11 видам валют. Працює 19 відділень в Дніпрі, які здійснюють обмін грошових коштів.
  2. Обмін криптовалюти. Безпечні транзакції з криптовалютами забезпечать надійний спосіб обміну біткоіну, ефіріуму та інших криптоактивів.
  3. Купівля старої валюти. Купівля зношених або пошкоджених іноземних валют
    - доларів, євро, російських рублів, які не приймають в банку. Зверніться до нас, і ми купимо у вас за вигідним тарифом стару валюту.
  4. Грошові перекази по світу. Зручний варіант отримання коштів одержувачем без прив'язки до банків і обмеження за сумами. Швидкий процес грошових переказів дозволяє отримати гроші практично в день відправлення.
  5. Грошові перекази по Україні. Вигідний та оперативний спосіб отримання грошових коштів протягом декількох годин. Надішліть гроші з м. Дніпро, і одержувач може забрати переказ в практично будь-якому населеному пункті України. Ми також приймаємо будь-які суми в великих містах країни для відправки в м Дніпро.
  6. Оплата банківських рахунків в Китаї. Відправляємо гроші на банківський рахунок в Китаї без прив'язки до банків України і складних схем.
  7. Гривневі перекази на карти банків в Україні. Допоможемо відправити велику суму одержувачеві на карту банку України без комісії (вона складе 0%, цей момент обговорюється індивідуально з клієнтом).

Залишилися питання? Вам завжди готовий допомогти наш менеджер, який безкоштовно проконсультує в Telegram-каналі.