Оплата банківських рахунків в Китаї

При здійсненні операції ми не використовуємо складні банківські схеми для зарахування грошових коштів.
Оплата банківських рахунків в Китаї

Покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Зв'язатися з менеджером компанії зручним для вас способом.

Крок 2
Крок 2

Вказати дані одержувача, в тому числі розрахунковий рахунок фінансово-кредитної організації в Китаї.

Крок 3
Крок 3

Узгодити курс, залишаємо суму, отримуємо скріншоти про переведення.

Оплата банківських рахунків в Китаї

Для оплати товарів і послуг рекомендуємо скористатися переказом грошей в Китай на розрахунковий рахунок банку, від компанії NaMomente. Вам більше не потрібно шукати складні схеми перерахування грошових коштів на рахунок одержувача. Досить скористатися допомогою нашого менеджера в Telegram, який виконає переказ на розрахунковий рахунок грошей в національній валюті - юань. 

Ви можете відправити гроші на рахунок фізичній та юридичній особі конфіденційно, без документів, що підтверджують особу відправника (паспорта). При переказі грошових коштів, немає необхідності чекати кілька днів для проведення операції, як це характерно для класичних банківських переказів.

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс обміну можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

З якими банками Китаю ви працюєте?

Ми працюємо з державними і приватними банками Китаю. Відправлення грошей здійснюється фізичній або юридичній особі. Ми маємо великий досвід роботи з переказу грошей в Китай, і знаємо як працює та чи інша фінансово-кредитна установа країни.

Яку суму можна відправити в Китай?

Для здійснення операцій ми приймаємо для переказу грошей суми від 10 000 RMB. Ви можете оплатити банківські рахунки, WeChat Pay, AliPay.

За який час здійснюється переказ на рахунок в банк Китаю?

Термін проведення операції значно менший ніж в банках. Точний термін зарахування залежить від умов роботи банку, який приймає гроші. Ви вказуєте необхідну суму в юанях або доларах США, і ми повідомляємо вам поточний курс, за яким здійснюється операція.

Чи можна відправити гроші конфіденційно в Китай?

Так можна. Ми не передаємо вашу інформацію регулятору і третім особам. Всі організаційні питання, пов'язані з зарахуванням грошових коштів одержувачу ми беремо на себе.