Купівля зіпсованої валюти

Компанія NaMomente пропонує клієнтам обмін зіпсованої валюти в обмінних пунктах.
Купівля зіпсованої валюти

Покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Безкоштовна консультація про правила проведення обміну зіпсованих валют.

Крок 2
Крок 2

Перевірка зіпсованих купюр на справжність і визначення комісії.

Крок 3
Крок 3

Обмін зіпсованих купюр після узгодження комісії з клієнтом.

Купівля зіпсованої валюти

Ми здійснюємо прийом банкнот (долар США, Євро) в поганому стані - порвані, пошкоджені, з різними написами, що мають масляні та інші забруднення, а також непривабливий зовнішній вигляд. Касири пункту обміну здійснюють прийом рваних банкнот за вигідним курсом для клієнтів. 

Ви завжди можете обміняти зношені грошові кошти за вигідною для вас ціною. Наша компанія працює відповідно до вимог Національного банку України в частині прийому і здачі старих валют головному регулятору.

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс обміну можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Яка комісія встановлена ​​за послугу?

Надайте спеціалісту з валютообмінних операцій старі купюри для оцінки. Після цього касир розрахує курс обміну з урахуванням комісійних за вчинені дії. Комісія повідомляється в процесі обслуговування клієнта та її відсоток залежить від характеру пошкодження старої валюти, чим менш пошкоджена купюра, тим меншою буде комісія (від 5%).

Які гроші ви приймаєте?

Ми приймаємо зіпсований долар США і Євро для обміну, які відмовляється приймати банк. Оцінка вартості пошкодженої купюри здійснюється на місці, в присутності клієнта, без відправлення її на спеціальну комісію.

Які гарантії безпеки надає компанія?

Ми не вимагаємо від клієнтів персональні дані і не передаємо офіційному регулятору відомості. Ми не уточнюємо у клієнта відомості, звідки у нього з'явилися джерела для обміну валюти. Вся інформація за операціями конфіденційна і не передається третім особам. Процедура обміну відбувається в присутності клієнта.

Як визначається зіпсованість купюр?

Важлива умова - загальна площа збереження купюри повинна бути не менше 80%. У разі виникнення сумніву, фахівець з валютообмінних операцій фотографує купюру і погоджує подальші дії з керівництвом. Сума комісії повідомляється клієнту до моменту вчинення обмінної операції.