Обмін криптовалют

Заявки на обмін обробляються в ручному або автоматичному режимі (в залежності від напрямку) і статус виконання заявки залежить від завантаженості мережі.
Обмін криптовалют

Щоб надіслати або отримати криптовалюту необхідно:

Крок 1
Крок 1

Перейти на сервіс https://namomente.com/.

Крок 2
Крок 2

Вибрати криптовалюту і напрямок обміну, заповнити необхідні дані (адреси гаманців, суми).

Крок 3
Крок 3

Слідувати інструкціям по формуванню заявки і обміну.

Обмін криптовалют

Компанія NaMomente пропонує клієнтам обмін криптовалюти. Криптовалюта - це віртуальні активи, які не мають фізичної природи, але наділені цінністю. На території України не заборонено проводити фінансові операції з біткоіном (Bitcoin), Тезеро (USDT), ефіріумом (Ethereum) та іншими криптоактивами (альткоіни). Ви можете самостійно скористатися нашим онлайн-сервісом для обміну криптовалюти різними способами, придбати в криптоматі в м. Дніпро за готівкову гривню. 

Щоб купити криптовалюту за більш вигідним курсом від $1000 зверніться до нашого менеджера в Telegram. Зверніть увагу, що для обміну криптовалюти потрібна наявність криптогаманця. Здійснюючи операції з купівлі криптовалюти, Ви підтверджуєте, що досягли повнолітнього віку, здійснюєте операції з купівлі криптовалюти в особистих цілях, при здоровому глузді, і не порушуєте законів України або міжнародних стандартів відповідно до рекомендацій FATF та інших положень і політик AML. 

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Що необхідно для здійснення операції обміну або покупки?

У разі використання персонального гаманця - вся відповідальність за його використання та правильність введення адреси криптогаманця лежить на його власникові.

Чи гарантуєте ви безпеку?

Ми високо цінуємо конфіденційність наших клієнтів, тому ви можете бути впевнені, що здійснюючи операції, ваші дані не будуть передані третім особам, навіть в разі офіційних запитів різних органів.

Який курс криптовалюти в онлайн-обміннику?

Курсові показники формуються на основі біржових даних і ринкової ситуації (залежить від попиту і пропозиції учасників ринку криптовалюти) і надаються в обміннику в онлайн-режимі. Комісії залежать від напрямку обміну і суми. Різні криптовалюти мають власний відсоток комісії за здійснення транзакції. Актуальний курс "на моменті" можна уточнити в нашому Telegram-каналі.

Скільки часу відбувається продаж і купівля електронних валют?

Максимальний термін виконання заявки не перевищує 30 хвилин. Кожна криптовалюта має свою швидкість обробки транзакції, і максимальний термін завершення фінансової операції буде залежати від об'єктивних характеристик мережі екосистеми криптовалюти.