Гривневі перекази на карти українських банків

Тепер вам більше не потрібно стояти в черзі до каси або біля терміналів і думати про те, як перевести велику суму грошей.
Гривневі перекази на карти українських банків

Покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Безкоштовна консультація з менеджером компанії в Telegram-каналі.

Крок 2
Крок 2

Вказуємо контактні дані одержувача.

Крок 3
Крок 3

Погоджуємо з менеджером суму, уточнюємо тариф, залишаємо гроші в найближчому відділенні компанії, отримуємо код і додаткову інформацію щодо відправлення.

Гривневі перекази на карти українських банків

Компанія NaMomente пропонує вам вигідний варіант переказу грошей на карту по Україні. Мінімальна сума для здійснення операції повинна бути не менше 1000 грн. Стосовно суми відправки - обмежень немає. 

Великі суми можна розбити на кілька частин, при цьому сума комісії за переказ не стягується (складе 0%, цей момент обговорюється індивідуально з клієнтом).

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс обміну можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Як визначається комісія?

Комісія за операцію становить 0%. Однак, в деяких випадках, після узгодження деталей переказу з менеджером в Telegram-каналі, комісійний збір може бути збільшений.

Які напрямки гривневих переказів ви застосовуєте?

Клієнт може комбінувати різні напрямки для організації гривневих грошових переказів, в тому числі BTC-гривня на карту, готівковий варіант USD-гривня і т.д.

Чи зберігаєте ви таємницю клієнта?

Ми не розголошуємо інформацію про одержувача і відправника гривневих грошових переказів. Вся інформація конфіденційна, і не передається третім особам.

Які максимальні суми можна відправити одержувачу?

На відправку грошей з боку відправника максимального порога немає, проте радимо вам погоджувати з одержувачем, яку максимальну суму він може прийняти на свою карту або розрахунковий рахунок, щоб уникнути непорозумінь з боку служби безпеки банку.

З якими регіонами ви працюєте?

Наша географія роботи - вся територія України. Одержувач може забрати або отримати переказ у день здійснення транзакції, або максимум на наступний робочий день. Для уточнення роботи за напрямками, зв'яжіться з менеджером в Telegram-каналі і отримаєте вичерпні відповіді на ваші питання за напрямками гривневих переказів по Україні.