Грошові перекази по Україні

Швидкі грошові перекази по Україні виконуються з мінімальними відомостями по ідентифікації відправника і одержувача.
Грошові перекази по Україні

Покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Безкоштовна консультація з менеджером компанії в Telegram-каналі.

Крок 2
Крок 2

Вказуємо контактні дані одержувача переказу.

Крок 3
Крок 3

Погоджуємо з менеджером тариф, залишаємо суму для відправки в найближчому відділенні компанії, отримуємо код і додаткову інформацію щодо відправлення.

Грошові перекази по Україні

Якщо Вам потрібно терміново відправити грошовий переказ в будь-яку точку України, компанія NaMomente пропонує вам швидкий і зручний варіант проведення грошових переказів в усі області та великі населені пункти країни. Видача готівкових коштів не передбачає прив'язування до банків.

Перекази по Україні здійснюються в день відправки грошових коштів. У деяких випадках, одержувач може забрати гроші на наступний день. Інформацію про видачу грошових коштів одержувачу клієнт отримає під час здійснення операції. Ми не уточнюємо у клієнта про наявність джерел доходу.

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс обміну можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Чому у вас вигідно відправляти грошові перекази по Україні?

У порівнянні з альтернативними системами грошових переказів, ми встановлюємо найнижчу комісію. Розрахунок фінансової операції індивідуальний, тарифна сітка буде залежати від міста одержувача і суми.

З якими регіонами ви працюєте?

Компанія NaMomente відправляє грошові перекази в усі без винятку регіони країни. Ми можемо приймати будь-які суми в великих містах країни для відправки в м. Дніпро і отримання в одному з відділень NaMomente.

Що потрібно для відправки переказу?

Ви можете попередньо зв'язатися з менеджером компанії в телефонному режимі або через Telegram-канал і отримати безкоштовну консультацію з фінансових питань. Після відправки грошей ви отримаєте код, а також додаткову інформацію про переказ.

З якими банками ви працюєте?

Компанія працює без прив'язки до банків, що дозволяє нам забезпечити додаткову конфіденційність щодо проведення фінансових операцій і без ліміту за сумами.