Грошові перекази по світу

Готівкові грошові перекази по світу здійснюються у відділеннях NaMomente м. Дніпро, а також по Україні.
Грошові перекази по світу

Покрокова інструкція

Крок 1
Крок 1

Зв'язуємося з менеджером компанії зручним для вас способом.

Крок 2
Крок 2

Вказуємо державу відправника (Україна) і дані одержувача (країна, місто, сума, контакт одержувача).

Крок 3
Крок 3

Погоджуємо тариф, терміни, залишаємо суму, отримуємо код, а також інформацію про видачу.

Грошові перекази по світу

Хочете швидко і вигідно виконати грошові перекази по світу, зверніться в компанію NaMomente і отримаєте вигідні умови для переказу грошей за кордон. Для клієнтів пропонуємо швидкий і зручний варіант проведення грошових переказів без паспорта і з мінімальними вимогами по ідентифікації платежів.

Грошові перекази з України виконуються відповідно до правил компанії. Зверніться до менеджера компанії і отримаєте допомогу з усіх питань роботи з іноземними грошовими переказами.

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Де і як дізнатися відповідний обмінний курс?

Курс обміну можна дізнатися на сайті або звернувшись до нас в телеграм канал. Ви завжди можете бути впевнені в точності та актуальності інформації, так як наша компанія завжди стежить за поточним фінансовим станом економічного ринку.

Ми зберігаємо конфіденційні дані клієнтів, спрощуємо поповнення, зняття, оплати і перекази коштів в будь-якій точці світу і за мінімальними комісіям.


Перейти в Telegram

Корисна інформація

Як розраховується комісія за послугу?

Для відправки грошових коштів в певну країну передбачений розмір комісії за затвердженим тарифом. Для зручності ви можете скористатися допомогою менеджера в Telegram. Вкажіть назву країни одержувача, валюту для переказу та суму.

Ви зберігаєте таємницю клієнта?

Ми не збираємо дані клієнта і не передаємо їх третім особам. Ви можете відправити гроші без додаткової перевірки на предмет джерела доходу. Необхідно правильно вказати ідентифікатор одержувача в тій частині світу, куди направляються кошти. Ми працюємо без прив'язки до банків.

З якими країнами і валютами ви працюєте?

Ми працюємо практично з будь-якою країною світу, і відправляємо гроші без будь-яких обмежень. Для фінансових операцій достатньо вказати країну, населений пункт і дані одержувача. У Telegram-каналі доступна інформація про розмір комісійних за досконалу операцію. Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію нашого оператора, залишивши запит в Telegram.